bransoletki drewniane

Naturalne piękno drewnianej biżuterii

Chcąc się wyróżnić czy podkreślić osobowość, staramy się wybierać rzeczy, które mają „to coś”, które w odpowiedni sposób wyrażą to, co chcemy przekazać. Dlatego coraz częściej sięgamy po nietuzinkowe ozdoby, jak takie wykonane z drewna – nie tylko będą wyglądać bardzo efektywnie, ale też wyróżnią się na tle tak bardzo popularnych metali oraz tworzyw sztucznych.

Drewno – alternatywa dla klasycznej biżuterii

Szukając czegoś, co wyrażałoby nasz styl, często sięgamy po niepospolite ozdoby, a do takich niewątpliwie zaliczają się drewniane bransoletki. Piękne, drewniane przywieszki w przeróżnych kształtach, zawieszone na woskowanym sznurku z regulacją – to coś, co ozdobi nadgarstki nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Oczywiście ten typ biżuterii nie występuje tylko w tym jednym rodzaju, bo równie pięknie prezentuje się bransoletka z drewnianych koralików – kojarzy się głównie z wakacyjnym luzem i często można ją zobaczyć na nadgarstkach…surferów. Drewniane koraliczki w różnych kolorach i różnych kształtach, stanowią niepowtarzalną ozdobę, która będzie idealna nie tylko na lato i oczywiście nie tylko na plażę. W chłodne, jesienne i zimowe dni, kolorowe koraliki zdobiące nasz nadgarstek będą przyjemnie kojarzyć się z latem, a kojący dotyk drewna na skórze przywiedzie na myśl ciepłe promienie słońca. Sprawdź ofertę sklepu internetowego https://www.topartbizuteria.pl/

Bransoletki z drewna – modne i ekologiczne

Chyba każdy z nas wie, jak ważna jest ekologia. Coraz częściej zwracamy uwagę na to, aby w naszym otoczeniu było jak najmniej tworzyw sztucznych, a jak najwięcej natury. Wybierając bransoletki drewniane, nie tylko sprawimy sobie czy bliskim wyjątkowy prezent, ale podarujemy też biżuterię, która nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia związków. Bransoletki z drewnianymi zawieszkami w całości wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska oraz dla naszej skóry. Przywieszki oraz sznurki pokryte są specjalnym woskiem czy olejem, dzięki temu zachowują na długo swoje naturalne piękno. Jakie jeszcze zalety mają tego typu bransoletki? Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Jak dobrze wiemy, drewno ma swój wyjątkowy urok i niemożliwe jest znalezienie dwóch takich samych kawałków tego surowca. I takie właśnie są te bransoletki, na próżno szukać dwóch identycznych, bo nawet jeśli będą mieć takie same przywieszki – każda z nich będzie mieć swój niepowtarzalny charakter, będzie się różnić odcieniem czy naturalnie występującymi nierównościami, które tylko dodają jej uroku.

Dodatek do wielu stylizacji

Drewniana bransoletka, dobrze dobrana, będzie stanowić niebanalny dodatek do wielu stylizacji, nie tylko tych letnich czy do tych, które kojarzą nam się ze stylem boho. Te z większych, masywnych koralików, mogą być uzupełnieniem nawet tych wieczorowych kreacji. Większość pań wybiera na takie okazje „pospolite” złoto czy srebro, więc drewniane dzieło sztuki, zdobiące nasz nadgarstek, na pewno będzie wyróżniać się z tłumu i przyciągać wzrok ludzi dookoła. Mniejsze, delikatne bransoletki z drewnianymi zawieszkami, będą świetne jako dodatek do tych bardziej oficjalnych kreacji. Spośród wielu różnych kształtów tych przywieszek, wybierzemy taki, który będzie pasował do naszej osobowości. Ozdoba tego typu na pewno doda trochę charakteru tym nudnym, oficjalnym stylizacjom.